ZŠ Pardubice - Studánka - Za starý papír nové stromy

Za starý papír nové stromy

Naši milí žáci :-)

Ve středu 28. 3. 2012 proběhne na naší škole tradiční sběrový den starého papíru, který bude opět spojen se soutěží o nejlepšího sběrače. Peníze, které touto akcí získáme, bychom rádi investovali do obnovy našeho zeleného areálu a u příležitosti Dne Země umožnili každé třídě, aby si zasadila svůj strom nebo keř. Naši mladší žáci budou moci sledovat růst "svého" stromu ještě několik let, ale doufáme, že i ty starší zahřeje u srdce, až budou procházet naším areálem už jako absolventi, jak jejich stromek krásně vyrostl.

Proto vás všechny prosíme o odevzdání co největšího množství starého papíru, abychom pro vás mohli nakoupit ty nejkrásnější keře, které najdeme a které nám všem pak budou dělat radost.

Děkujeme.

Patronát nad sázením stromů a keřů převzala třída 8. A, nad sběrovým dnem třída 6. B.