ZŠ Pardubice - Studánka - Chovatelský kroužek - odchov korel

Chovatelský kroužek - odchov korel

20. listopadu 2008, 19:53 Mgr. Miloš Kaplan

V letošním školním roce nám udělaly obrovskou radost  naše korely, které již téměř vychovaly 3 krásná mláďata. Po 21 dnech sezení se vylíhla 3 krásná mláďata, o která s rodiče vzorně starali. Spousta z vás již mláďata viděla na vlastní oči, protože jsme se rozhodli, že mláďata ukážeme všem, kdo o ně projeví zájem. Vždy je přítomna služba ze členů chovatelského kroužku, která dětem vše vyloží, mláďata v budce ukáže a zodpoví otázky, které si děti připravily. Musíme všechny návštěvy pochválit, protože se chovaly velmi dobře a se zájmem sledovaly výklad průvodkyň a průvodců. Provází tito žáci. Terka Kosová, Míša Uttendorfská a zdatně jim pomáhají Lukáš Nechvátal, Fanda Hrabaň a Honza Rybář. Na přiložených fotografiích uvidíte růst mláďat od stáří 1 týdne až téměř k dospělosti a fotky služby.

Mgr. Miloš Kaplan