ZŠ Pardubice - Studánka - 1. září se baskeťáci vypravili za školáky

1. září se baskeťáci vypravili za školáky

3. září 2010, 09:07 Mgr. Ivana Nejedlá

Stejně jako v loňském roce se i letos dva hráči Beksy vydali 1. září na Základní školu Studánka v Pardubicích, aby zde školákům zpestřili poprázdninový návrat do lavic.

Tentokrát si přivstali Ondřej Peterka s Mauricem Hamptonem.

V 7:30 se "nalodili" u haly na Dukle do automobilu a o půl hodiny později už debatovali s žáky šesté třídy. "Já jsem chodil do školy od 3 do 18 let," řekl jim mimo jiné Squeaky.

Po společném focení se naši hráči vydali mezi čtvrťáky. Ti se dostavili opravdu v hojném počtu tří tříd. "Přejeme vám hodně úspěchů v novém školním roce a jenom samé jedničky," pousmál se Ondra Peterka.

Školáci si poté za oběma basketbalisty (i za přítomným trenérem mládeže Tomášem Bartoškem) došli pro podpisy, přičemž někteří odhodili stud a odhodlali se požádat o individuální fotografii.

BK Pardubice přeje všem školákům co možná nejúspěšnější školní rok 2010/2011 a věří, že se s nimi bude co nejčastěji vídat při domácích zápasech v ČEZ Aréně – poprvé třeba už při blížícím se Primátor cupu.

zdroj: http://www.bkpardubice.cz/

Mgr. Ivana Nejedlá, ředitelka školy