ZŠ Pardubice - Studánka - Výsledky okresního kola biologické olympiády

Výsledky okresního kola biologické olympiády

17. dubna 2011, 12:33 Mgr. Pavlína Zemanová

V březnu proběhlo okresní kolo biologické olympiády, které se konalo v DDM Delta v Pardubicích. I přesto, že naši žáci neobsadili první tři pozice, přeci jen bych vyzvedla jejich snahu připravit se na okresní kolo olympiády.

Z kategorie D (šesté a sedmé třídy) se na pěkném 8. místě umístila Kateřina Farská ze 6.B z celkového počtu 22 míst. Na 13. místě Tereza Veverková ze 7.B a na 19.-20. místě Erik Jandera ze 7.B.

Z kategorie C (osmé a deváté třídy) se nejlépe umístila Veronika Fejfarová z 8.A na 14. místě, Dominik Nedbal z 8.C na 16. místě, Anna Vaňková z 8.B na 18. místě a Kateřina Kozáková na 19. místě.

Všem zúčastněným velmi děkuji za reprezentaci školy, snahu a odvahu zúčastnit se.

Mgr. Pavlína Marková