ZŠ Pardubice - Studánka - Úspěch našich fotbalistů na COCA COLA CUPU

Úspěch našich fotbalistů na COCA COLA CUPU

12. dubna 2012, 16:58 Mgr. Miloš Kaplan

Družstvo našich žáků se zúčastnilo kvalifikace na turnaj COCA-COLA CUP, což je celorepublikový turnaj žáků druhého stupně ve velkém fotbalu. Na umělé trávě v Ohrazenicích se naše družstvo utkalo postupně s družstvy ze ZŠ Staňkova, Polabiny I a Štefánikova. Chlapci hráli velmi dobře a nedali svým soupeřům sebemenší šanci na úspěch. Všechny své zápasy s přehledem vyhráli a kapitán Tomáš Bydžovský se stal nejlepším střelcem celého turnaje s 8 góly.Již se těšíme na naše další soupeře.Celé družstvo podalo velmi dobrý výkon, nebudeme nikoho jmenovat, protože se o úspěch zasloužil celý tým, jak základní jedenáctka, tak i střídající hráči.

Výsledky:

ZŠ Studánka - ZŠ Staňkova     4 : 1   3 x Bydžovský, 1 x Tichý

ZŠ Studánka - ZŠ Polabiny I     3 : 0   Bydžovský, Jiráček, Šotola

ZŠ Studánka - ZŠ Štefánikova   4 : 1  4 x Bydžovský

Naše družstvo hrálo ve složení:

Daniel Bartaloš, Jan Šlégr, David Tichý, Ondra Šotola, Petr Doležal, Tomáš Jiráček, Ondra Jirout, Jan Dojčán, David Fejl, Ondra Štěpánek, Jirka Veleba, Ondra Klapka, Adam Krejcar a ten nejlepší na konec, kapitán Tomáš Bydžovský

Mgr. Miloš Kaplan