ZŠ Pardubice - Studánka - Výsledky soutěže Hledá se mladý chemik

Výsledky soutěže Hledá se mladý chemik

30. března 2014, 17:18 Mgr. Pavlína Zemanová

Odpoledne  27. března jsme se zúčastnili vyhlášení výsledků soutěže Mladý chemik v ABC klubu na Olšinkách, kde se hodnotila projektová část  a výsledky jednotlivců, kteří se účastnili testové a laboratorní části.

Naši žáci se umístili v projektové části  na 8. místě  celkem z 15 projektů v Pardubickém a Královehradeckém kraji. Pravda, byli jsme zklamaní a doufali jsme v lepší umístění, ale i tak jsme si z projektové části vzali velké ponaučení do příště, co zlepšit. Ode mě mají žáci obrovskou pochvalu, protože vím, že udělali pro jeho zpracování maximum. Umístění jsme přesto oslavili dětským šampaňským a žáci si odnesli domů atraktivní výhru v podobě poukazu  OD Tesco na 500 Kč, různé didaktické hry a materiály.

V soutěži jednotlivců se v regionálním finále umístila Káťa Farská z 9.B na krásném 11. místě a domů si tak odnesla zajímavé ceny.

Všem žákům velmi děkuji za snahu, kterou projevili a za reprezentaci školy.

Mgr. Pavlína Marková