ZŠ Pardubice - Studánka - Obrovský úspěch našich žáků

Obrovský úspěch našich žáků

29.-30.4. 2014 proběhlo v Jindřichově Hradci mistrovství ČR v basketbale ZŠ starších žáků, kam se probojovalo družstvo jak našich chlapců, tak i dívek. Chlapci se stali "Mistry ČR" a děvčata trochu smolně skončila druhá. Cesta do finále byla přes okrskové, okresní, krajské a kvalifikační kolo velice dlouhá a náročná, stejně jako finálové zápasy, které měly kvalitní a vysokou úroveň. Bez každodenního tréninku bychom na tento úspěch jistě nedosáhli a proto patří veliký dík trenérům z klubů, kde žáci trénují - Tomáši Bartoškovi a Romanu Chocholoušovi.

Výsledky chlapci:

1. ZŠ Studánka Pardubice

2. ZŠ Kubantova České Budějovice

3. ZŠ Kuncova Praha

4. Gy. Nymburk

5. ZŠ Slovan Kroměříž

6. ZŠ Janderova Jindřichův Hradec

Naši školu reprezentovali: Takdlec Tomáš, Mňuk Pavel, Karban Tomáš, Skalický Ondřej, Skalický Matyáš, Langšádl Ondřej, Duchoň Filip, Havránek Martin, Pešík Radek, Šindelář Matěj

Výsledky dívky:

1. ZŠ Dr. Horáka Prostějov

2. ZŠ Studánka Pardubice

3. Lepařovo gymnázium Jičín

4. ZŠ Na Výsluní Brandýs nad Labem

5. ZŠ Dukelská Strakonice

6. Gymnázium J. Jungmanna Litoměřice

Naši školu reprezentovaly: Karolína Šotolová, Kristýna Šotolová, Tereza Fekarová, Jana Havránková, Anna Zítová, Veronika Hricová

Kvůli zranění a nemoci se nemohli zúčastnit: Kateřina Boková, Jakub Samoel a Jan Beránek. Zejména Honzovi přejeme brzký návrat z nemocnice.

Moc děkujeme za reprezentaci naší školy a budiž tento Váš úspěch zadostiučiněním za každodenní dřinu a odříkání.

Mgr. Filip Patlevič