ZŠ Pardubice - Studánka - Studánka na republikovém finále v basketbale chlapců

Studánka na republikovém finále v basketbale chlapců

Dnešním dnem skončilo třídenní klání 6 nejlepších ZŠ z ČR v  dalekých Klatovech. Naši borci procházeli turnajem hladce, když poměrně jasně přehráli týmy z Písku, Litoměřic a Prostějova a tím se probojovali do finále. V něm se utkali s žáky z Klatov. Po smolném zápase, na který by nejraději všichni naši kluci rychle zapomněli, jsme prohráli až po prodloužení o jeden koš. Vezeme tedy krásné 2. místo a i když jsme nedosáhli až na pomyslný piedestal- neklesejte na mysli. Je to jen sport a i když to chvíli trvá, než to přebolí, tak i porážka každého sportovce pro příště posílí. Pro nás jste vítězové:-)

Děkujeme za reprezentaci naší školy- L. Boháčkovi, M. Svojanovskému, T. Vlčkovi, J. Novákovi, J. Šrámkovi, A. Srníkovi, R. Fullemu, T. Jablonskému a V. Krámovi

Mgr. Filip Patlevič