ZŠ Pardubice - Studánka - Soutěž Rieter Open

Soutěž Rieter Open

MĚSTO PARDUBICE A TENIS

Agentura DAE Services s.r.o., která pořádá prestižní mezinárodní tenisový turnaj mužů Rieter Open Pardubice,  ve spolupráci se statutárním městem Pardubice

vyhlašuje

KREATIVNÍ SOUTĚŽ O ZAJÍMAVÉ CENY PRO ŽÁKY 2. STUPNĚ ZŠ

Jak se zúčastnit soutěže? Stačí natočit krátké video (30 – 120 sekund) na téma tenis                          a Pardubice, nebo originální pozvánku na letošní Rieter Open, a spolu se jménem, věkem              a školou soutěžícího odeslat na mailovou adresu: tenispceemailcz.

Kdy probíhá soutěž? Odesílat videa můžeš do 12. června 2017.

5  nejlepších nahrávek bude vystaveno na facebookovém profilu Rieter Open Pardubice, kde konečného vítěze určí počet zaslaných lajků.

Vítěz soutěže bude vyhlášen a odměněn na finále tenisového turnaje 15. 7. 2017 cenou šitou přímo na míru.  Součástí vyhlášení soutěže bude i setkání s finalisty turnaje.

Kontakty pro případné dotazy: tenispceemailczevanovakovadaeservicescz

Mgr. Filip Patlevič, ředitel školy