ZŠ Pardubice - Studánka - Logická olympiáda opět po roce - REGISTRUJ SE!

Logická olympiáda opět po roce - REGISTRUJ SE!

17. září 2018, 22:15 Ing. Petra Antlová

Proveř si si svou schopnost logického uvažování a zúčastni se Logické olympiády, kterou pořádá Mensa České republiky.

Informační letáček jste již mohli získat od svých třídních učitelů (viz příloha). Připomínám, že do soutěže je nutné se registrovat na www.logickaolympiada.cz DO 30.ZÁŘÍ 2018!!! Registrace z loňského roku není platná!

První kolo soutěže pro kategorii A (1.stupeň) proběhne v termínu od 1.10. do 7.10. a pro kategorii B (2.stupeň) od 8.10. do 14.10. Stačí, když kdykoliv v daný termín zasednete ke svému počítači, přihlásíte se na webové stránky logické olympiády, spustíte test a jdete na to! Během 30 minut můžete "měřit své síly" s ostatními dětmi v celé České republice. A to stojí za to!!!

V loňském roce se do souteže zapojilo 48 žáků naší školy, překonáte letos tento počet? Zatím je vás přihlášených 22, tak neváhej a přihlaš se!

Hodně štěstí.

logicka-olympiada-2018