ZŠ Pardubice - Studánka - Přírodopis - 7.A,B,C - 11.-13.března

Přírodopis - 7.A,B,C - 11.-13.března

11. března 2020, 11:14 Ing. Andrea Hojková

Milí žáci, s většinou z vás jsem se v tomto týdnu a ani předcházejícím neviděla, tak zadávám větší množství práce a snad už něco máte hotové. Nestihli jsme společně udělat výstup z vašich prezentací na řády ptáků, tak si prosím vše jen přečtěte v učebnici a jestě jednou ve svých sešitech. Pokud vám bude něco chybět, doplňte si. A připravujte se na poznávačku ptáků. Vše proběhne až se uvidíme.

Další téma je botanika. Máte asi hotovo učebnice str.60-67. K tomu pracovní list.

Jako opakování mi, prosím, odešlete zpracované odpovědi na otázky v učebnici str. 63 a 67. Můžete vypracovat ve wordu nebo nafotit ze sešitu.Odešlete můj školní mail, v předmětu uveďte předmět, téma a třídu. Termín je do 15.3.

Ing. Andrea Hojková