ZŠ Pardubice - Studánka - Přírodopis - 9.A,B,C - 30.3. - 3.4.

Přírodopis - 9.A,B,C - 30.3. - 3.4.

30. března 2020, 13:26 Ing. Andrea Hojková

Milí deváťaci,

většina z Vás si udělala bezvadné opakování formou otázek na geologické děje, jako přípravu na samostanou práci. Dnešní samostatná práce bude hodnocená známkou. Pevně doufám, že to všichni zvládnete. A vy to určitě dáte! Mělo by to jít vyplnit do textu testu a poslat zpět. Nebo napište na papír ( čitelně! ) jen číslo otázky a odpověď, nafoťte a pošlete mi. Použivat můžete jen informace, které máte uložené ve své hlavě. Odevzdejte nejpozději do 31.3.2020.

opakovani-geologicke-pochody

A další práce je Geologický vývoj Země. Do vyhledávače si dejte "geologické hodiny" a zkuste do sešitu překreslit a popsat éry Země. Hlavně se zamyslete, jak dlouho jednotlivé éry v porovnání s 24 hodinami (1den), trvaly. Neposílejte. Je to opakování z 6. ročníku.

Do 5.4. mi zašlete prezentace Vy, co máte tato témata: vznik a vývoj života, prahory, starohory, prvo, druho, třeti a  čtvrtohory. Děkuji.

Pokud se budete chtít odreagovat, tak každý den na ČT2  ve 12 - 15hod, běží přírodovědné (PO), zeměpisné, dějepisné i jiné pořady. Mějte se.

Ing. Andrea Hojková