ZŠ Pardubice - Studánka - Výtvarná výchova - projekt pro všechny žáky 2.stupně

Výtvarná výchova - projekt pro všechny žáky 2.stupně

15. března 2020, 21:41 Mgr. Karolína Beranová

Vážení rodiče a milí žáci,

chtěla bych Vám všem poděkovat, jak vstřícně přistupujete v této neobvyklé situaci k plnění úkolů zadávaným přes internet, i když se jedná o předměty zdánlivě bezvýznamné, jako je třeba výtvarka.

Dnes jsem byla, možná naposledy před vyhlášením karantény, na výletě v přírodě v nádherném údolí Doubravy. Ráda bych se s Vámi podělila o své dojmy prostřednictvím fotografií a zároveń Vás vyzvala k výtvarnému projektu, pro žáky druhého stupně trochu povinném, pro ostatní zájemce včetně rodičů zcela dobrovolném. Přikládám fotky a byla bych ráda, kdybyste se nad nimi zamysleli a vytvořili na základě dojmů z fotografií obrázek ve formě kreslené, malované, či digitální v jakémkoliv grafickém programu, ať už to bude dílo realistické, abstraktní, fantazijní či jakkoliv bláznivé, jen když Vám udělá radost, a poslali je na e-mailovou adresu beranovainformatikaseznamcz.

Nejzajímavěší a nejoriginálnější příspěvky pak předvedeme v našem školním časopisu, pokud s tím budete souhlasit.

Přeji Vám klidné dny příští.

Mgr. Karolína Beranová

Mgr. Karolína Beranová