ZŠ Pardubice - Studánka - Vysvědčení a konec roku 2019/2020

Vysvědčení a konec roku 2019/2020

Aktualizováno 22.6. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

vysvědčení za II. pololetí školního roku bude předáno  poslední den školního roku 2019/2020, tedy 30. června 2020. Vysvědčení předáme od 8 hod. ve kmenových třídách. V tento den již není nutné tvořit skupinky po max. 15 žácích.

Jen upozorňuji -  u žáků, kteří přijdou poprvé od 11.3. do školy vybere TU čestné prohlášení o neexistenci virového onemocnění (viz příloha)

Využít původně plánované ředitelské volno na 29. a 30. 6. nám v současné mimořádné situaci nepřijde vhodné, zejména vzhledem k „hlídacím možnostem malých školáků“ rodiči, k jejich počtu vyčerpaných dnů řádné dovolené, neplaceného volna, ošetřovného atd.

Pokud má někdo již v těchto dnech dlouhodobě naplánovanou dovolenou, žáky svému TU omluvte a vysvědčení si převezmete v náhradním termínu – buď 26. 6. nebo později.

Pro žáky a rodiče 9. ročníků jsme v letošním roce nemohli bohužel zrealizovat závěrečné vyřazení v KD Hronovická. Šerpování a rozdání vysvědčení alespoň pro žáky plánujeme na pátek 26. 6. 2020 od 9:30 ve venkovním prostoru školy – bude upřesněno TU.

cestne-prohlaseni

Mgr. Filip Patlevič, ředitel školy