ZŠ Pardubice - Studánka - Kalendář - Duben 2018

Kalendář Duben 2018

Duben 2018

Úterý
3
Vitamínový den
kuchyňka ZŠ
1.A,B,C, 2.A,B,C
TU + AP
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
3.B
TU

Středa
4
Galerijní animace - Prostor, 12.00h
Galerie Pardubice
4.B
TU
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
1.B
TU + AP
Vyhlášení projektu Mladý chemik 13.45
ABC klub
9.A, 9.B výběr
Pšeničková, Antlová
Jeden svět 11 hod.
Divadlo 21
5.D
TU + AP

Čtvrtek
5
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
1.C
TU + AP
Eurorebus - krajské kolo
Hradec Králové
vybraní žáci
Březinová
Okresní kolo v malé kopané
Areál PAMAKO Hůrka
8.,9.roč., výběr
Kaplan

Pátek
6
Pračlovíček- muzikoterapeutická pohádka
posluchárna školy
3. A, C
TU
Galerijní animace - Prostor, 11.15
Galerie Pardubice
4.C
TU
Jeden svět - 8:30
Divadlo 21
3. B
TU
Jeden svět
Divadlo 21
4.A,D
TU

Pondělí
9
Slůně aneb proč mají sloni dlouhé choboty, 8:30
VČD Pce
2.A,B,C
TU + AP
Návštěva dětí z MŠ v 1. třídách
ZŠ Studánka
1.A, B, C
Jeden svět
Divadlo 21
4.B,C
TU

Úterý
10
Pračlovíček- muzikoterapeutická pohádka
posluchárna školy
3. B, D
TU
Fish Banks
Centrum Paleta
SPř 6.roč
A.Hojková
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
1.B
TU+AP

Středa
11
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
1.C
TU + AP
Galerijní animace - Prostor, 10,00h
Galerie Pardubice
5. C
Košvancová

Čtvrtek
12
Listování - Myši patří do nebe
Areál školy - posluchárna
1.A, B, C
TU
Listování - Straka v říši entropie
posluchárna školy od 9:55
7.B, 7.C, 8.C
Antlová, Mandys, Kovářová
okresní kolo BIO kat.D
DDM Delta
A.Hojková
Mumie světa
Praha Holešovice
6A, 6B - odhlásit obědy
M. Fantová, T, Zářecký - vedoucí exkurze
Listování - Myši patří do nebe
Posluchárna školy
3. B, 4. A, 3.A,D
TU

Pátek
13
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
3.B
TU
Galerijní animace, Prostor - 10,15 h
Galerie Pardubice
5. B
Labuťová
Kvalifikace na MČR v basketbale
ZŠ Studánka
obsazeny tělocv.
F. Patlevič

Sobota
14
Lidový běh Vaňka Vaňhy
Pardubice
žáci, rodiče
Papežová

Pondělí
16
Pokusy
Areál školy
4. B, C, D
TU
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
1.A
TU + AP
Můj domácí malíček 9,15 h
Knihovna Dubina
5. C
Košvancová

Úterý
17
Okresní kolo Matematické olympiády Z6, Z7, Z8
Pardubice
výběr 6.,7.,8.ročník
Antlová
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
3.B
TU

Středa
18
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
1.B
TU + AP
Zápis do 1. tříd
ZŠ Studánka
učitelé

Čtvrtek
19
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
1.C
TU + AP
Zápis do 1. tříd
ZŠ Studánka
učitelé

Pátek
20
okresní kolo BIO kat.C
DDM Delta
A.Hojková
Galerijní animace - Prostor, 9:30hod
Gampa
3. B
TU
exkurze - Den Země
Liberec
7.B,C
A.Hojková(vedoucí), I.Skalicka,K. Beranová,(I.Jílk
výukový program - Den Země
Zoo Chleby
6.A,C
Pšeničková, Fantová
exkurze - Den Země
JHV Engeneering, Pardubice
9.A
Antlová
Tajemství hradu-výtvarná soutěž
ŠD
ŠD
vychovatelky ŠD
exkurze - Den Země
HK (ČOV)
8.ABC
Kárská, Kaplan, Kovářová

Pondělí
23
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
1.A
TU + AP
Pohár rozhlasu
Atlet. st. na Dukle
mladší žáci II. st.
Němcová, Kaplan

Úterý
24
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
3.B
TU
Přednáška - pohybové návyky
Areál školy, 5.třídy
5.A,B,C,D
TU
Pohár rozhlasu
Atlet. st. na Dukle
starší žáci II. st.
Němcová, Kaplan

Středa
25
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
1.B
TU + AP
Lidový běh - Pardubická devítka
Pernštýnské náměstí
žáci, rodiče
Rybářová
DDM Beta - soutěž Kde domov můj
třída
5. C
Košvancová

Čtvrtek
26
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
1.C
TU + AP

Pátek
27
Preventivní vyšetření dětské nohy
Areál školy
1.A, B, C
TU + AP
DDM Beta - soutěž Kde domov můj
třída
5. B
Labuťová
Koloběžkiáda
Areál školy
ŠD
vychovatelky ŠD

Pondělí
30
Koloběžkiáda
Ředitelské volno