ZŠ Pardubice - Studánka - Kalendář - Květen 2018

Kalendář Květen 2018

Květen 2018

Středa
2
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
4.A
TU
80,-
Dárek ke Dni matek - DDM Beta
škola - třída 5.C
5. C
Košvancová
50,-

Čtvrtek
3
exkurze
Všestary
4. A, D
Sedláčková, Březinová

Pátek
4
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
1.A
TU + AP

Pondělí
7
Plavecký výcvik
Plavecký areál
4.C,D
Šmídová, Sedláčková

Středa
9
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
4.A
TU
80,-

Čtvrtek
10
Sociální a osobnostní výchova
Škola - prevence
4. B, C, D
TU
Hradec Králové-Cesta myslivců
Lesní pedagogika
2. A, 2. C
TU + AP, odhlásit oběd
zdarma

Pátek
11
Exkurze - zoo, Prátr
Vídeň
8.B, 8.C
Hojková(vedoucí), Kovářová, Zárubová, Fürbachová
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
1.A
TU + AP
Dárek ke Dni matek - DDM Beta
škola - třída 5.B
5. B
Labuťová
50,-

Pondělí
14
Plavecký výcvik
Plavecký areál
4.C,D
Šmídová, Sedláčková

Úterý
15
Sociální a osobnostní výchova
Škola - prevence
4. A , 3. B, D
TU

Středa
16
Matematická soutěž MASO
MFF UK, Praha
výběr 9.A a 7.C
Antlová
Horolezecká stěna
TJ Sokol Pardubice
4.A
TU
80,-
Sociální a osobnostní výchova
Škola - prevence
3. A, C
Policie ČR - právo, šikana
škola - 10,00 h
5. B
Labuťová

Čtvrtek
17
Policie ČR - právo, šikana
škola - 11,00 h
5. C
Košvancová

Pátek
18
Mobilní planetárium
areál školy
4.B,4.C,5.A,9.B,A,C v uvedeném pořadí
70,-

Pondělí
21
Třídní schůzka 1. ročníky 18:00
Třídy 1.A, 1.B, 1.C
1.A, 1.B, 1.C
Petrusová, Trávníčková, Štěpánková
Plavecký výcvik
Plavecký areál
4.C,D
Šmídová, Sedláčková
Mazlíčci
Knihovna Dubina - 10,00h
5. B
Labuťová
Plavecký výcvik
Plavecký areál
1.A,B,C
Trávníčková, Petrusová, Štěpánková

Úterý
22
Mikrosvět
Centrum Paleta
SPř 6.roč
A.Hojková
pasování čtenářů
Knihovna Dubina
1.A, 1.B
TU + AP
Sociální a osobnostní výchova
Škola - prevence
5. A,B
TU

Středa
23
Ulice plná kouzel, 8:30
VČD Pce
2.A,B,C
TU + AP
80 Kč
Sociální a osobnostní výchova
Škola - prevence
5. C, D
TU

Pondělí
28
Plavecký výcvik
Plavecký areál
4.C,D
Šmídová, Sedláčková

Úterý
29
Pythagoriáda okresní kolo
ZŠ pardubice -Polabiny Eliáše 344
výběr 7.B, 7.C
Antlová

Středa
30
Geomag ( 11,05 - 12,45)
škola - třída 5. C
5. C
Košvancová
Geomag (9,00 - 11,40)
škola - třída 5. B
5. B
Labuťová