ZŠ Pardubice - Studánka - Kalendář - Červen 2018

Kalendář Červen 2018

Červen 2018

Pátek
1
Pasování na čtenáře
Krajská knihovna Pardubice
1.A, B
Petrusová, Trávníčková
MDD - 15,00 vystoupení bubeníků ZŠ Studánka
Dubina- centrální park
Nováková I.
Zahradní slavnost- Den dětí
Areál školy
ŠD
vychovatelky ŠD

Pondělí
4
Plavecký výcvik
Plavecký areál
4.C,D
Šmídová, Sedláčková
Výtvarná dílna - potisk triček
ZŠ Studánka, třída 
5.D
Rybářová

Úterý
5
Celodenní program Silver A, Heydrichiáda
Pardubice + VCM Pardubice
9.A
Antlová, Volkovová

Středa
6
Fotografování tříd
Areál ZŠ
3.A,D,5.D. 6.A,C,7.A,C,8.A,C, 9.A,B

Čtvrtek
7
Sportovní dopoledne s armádou (8.30 - 13.00, návrat na oběd)
Pardubice, Pražská 100
6.A, 6.B, 8.C
Fantová, Zářecký, Kovářová

Pondělí
11
Plavecký výcvik
Plavecký areál
4.C,D
Sedláčková, Šmídová
Cyklovýlet Kunětická hora - pouze při dobrém počasí
Pardubice a okolí
6.A
Fantová, Zářecký

Úterý
12
Výukový program Lovci a sběračixzemědělci
Všestary
4.B,C
TU 
Paddleboarding 2.-6. hod. - odhlásit obědy, pouze při dobrém počasí!
Pardubice
6.B
Zářecký, Fantová
Fotografování tříd
Areál školy
5. B, C, 3.B
TU

Středa
13
výlet - odhlásit oběd
Mirákulum
5. B, C
Košvancová, Labuťová
Fotografování tříd
Areál školy
7.B, 1.třídy,2.třídy, 3.C, 4.třídy, 5.A, 6.B, 8.B, 9.C

Čtvrtek
14
Zrcadlo umění
Perštýnské náměstí
3.C
Kuhnová
Pardubický skřivan - soutěž 
ZUŠ Polabiny- Lonkova
Z. Nováková 6.C
Výtvarná dílna 8 - 17 hodin
Pernštýnské náměstí
Výběr žáků 8.r.
K:Beranová

Pátek
15
Plavecký výcvik
Plavecký areál
1.A,B,C  
Trávníčková, Petrusová, Štěpánková, 
Osudové osmičky (od 8:30)
DDM BETA Pce
8.C
Kovářová
Plavecký výcvik
Plavecký areál
4. C,D
Šmídová, Sedláčková
Osudové osmičky (od 8:30)
DDM BETA Pce
9.A
Volkovová
Cyklovýlet Kunětická hora - pouze při dobrém počasí
Pardubice a okolí
6.B
Fantová, Zářecký
Plavecký výcvik
Plavecký areál
4.C,D
Sedláčková, Šmídová

Úterý
19
pasování čtenářů
Knihovna Dubina
1.C
TU + AP
prevence - policie
ZŠ Studánka - třída
5.D
Rybářová
Sběr starého papíru
ZŠ Studánka - u kotelny
8.B
Kaplan

Středa
20
Pevnost Boyard
Areál školy
ŠD
vychovatelky ŠD

Pátek
22
Plavecký výcvik
Plavecký areál
4.C,D
Sedláčková, Šmídová
Postřehový závod
Areál školy
ŠD
vychovatelky ŠD

Pondělí
25
Plavecký výcvik
Plavecký areál
4.C, D
Sedláčková, Šmídová

Středa
27
Generální zkouška na slavnostní vyřazení 9. tř
KD Hronovická, 9-11 hod.
9. tř.
Patlevič, Bartošková, Mandys, TU 9. tříd
filmové představení
Cinestar
4. a 5. tř.
Těšíme se na prázdniny - výtvarná soutěž
Areál školy
ŠD
vychovatelky ŠD

Čtvrtek
28
Plavecký výcvik
Plavecký areál
1.A,B,C
Trávníčková, Petrusová, Štěpánková
Paneta Česko, (na místě 30 minut před zahájením!)
Cinema City Pardubice, 9:30 
2., 3. třídy, 4.A
TU + AP
Slavnostní vyřazení 9. tř
KD Hronovická 8 - 12 hod.
9. tř. + 8. tř.

Pátek
29
výdej obědů 10,00 - 12,00 hod.
ZŠ Studánka - jídelna
všichni