ZŠ Pardubice - Studánka - Kalendář - Listopad 2018

Kalendář Listopad 2018

Listopad 2018

Čtvrtek
1
Vánoční focení - Hrubeš
škola
2.A,B,C 4.,5. třídy
TU

Pátek
2
Krajské kolo logické olympiády
Pardubice
výběr žáků školy 1.a2.st. (7)
Halloween - hodina s angličtinou
škola
6.A pro 1.C
Antlová
Canisterapie
škola
4.A
TU
Výstava středních škol
IDEON
9.A,B,C
TU
Moje strašidla-výtvarná soutěž
ŠD
ŠD
vychovatelky ŠD

Pondělí
5
plavecký výcvik
Plavecký areál
2.A,B,C
TU
Myanmar - Planeta Země 3000 - diashow
KD Hronovická
7.A, 7.B, 7.C
TU
70 Kč

Úterý
6
program Koně
Spojil - Apolenka
7.B
A.Hojková
50Kč
bouldering
Sokolovna Pardubice
4.A
TU
80,-Kč
okresní kolo v plavání
Aquacentrum Pardubice
výběr žáků školy 2.st.
Patlevič

Středa
7
Budulínek
VČD
2.A,B,C
TU

Pátek
9
Bouldering
Sokolovna Pardubice
5. A
TU
80,-Kč
Leť, vlaštovko, leť
areál školy
ŠD
vychovatelky ŠD

Pondělí
12
plavecký výcvik
Plavecký areál
2.A,B,C
TU

Úterý
13
Hobit- muzikoterapeutická pohádka
hasičárna dole
4.A, B, C, D
TU

Středa
14
exkurze
Školní knihovna
1. C
Košvancová, Skalická
Mistr slov
ZŠ Závodu míru
Výběr žáků
Kaplan

Čtvrtek
15
Florbal dívky 8.9
Hala Dukla V Ráji
Výběr dívek 8. až 9.roč
Němcová

Pátek
16
Jak Uhlíř skoumal Svěrák
KD Dubina
1. A, B, C; 2.A,B,C
TU
Nika Theatre - Anglické představení
Dům Hudby Pce
6.B, 6.C 11-12h
P.Smotlachová, M.Fantová
70,-
Bouldering
Sokolovna Pardubice
5. A
TU
80,-
animační program Pozadí koláže
GAMPA
5. A
TU

Pondělí
19
plavecký výcvik
Plavecký areál
2.A,B,C
TU

Úterý
20
Ohrožená zvířata
Natura Park
SPř, 13.30hod
A.Hojková
Bouldering
Sokolovna Pardubice
4. D 10h
M. Burgetová
90,-
Okrsní kolo v basketbale - chlapci
Moravany
6., 7. ročník
T. Macela

Čtvrtek
22
Bouldering
Sokolovna Pardubice
2.B
Prev. program Kyberšikana 8.00 - 9.45
škola
7.C
Org.: Patlevičová, dohled vyučující v hodině
0,-
Florbal chlapci 8.a 9.tříd
Hala Dukla V Ráji
výběr 8. a 9.třídy
Kaplan
Bouldering
Sokolovna Pardubice
5. A
TU

Pátek
23
Básníci do škol
9.A - posluchárna
4.h.9.A, 5.h. 9.B, 6.h. 9.C
Kovářová, Kovářová, Kovářová
zdarma
beseda 2. sv. válka
Třída 5. A
páté třídy
TU
zdarma
Florbal chlapci 8.a 9.tříd
Hala Dukla V Ráji
výběr 8. a 9.třídy
Kaplan

Úterý
27
bouldering
Sokolovna Pardubice
4. C
TU
80,-Kč
bouldering
4.a
Listování Soví zpěv
:9.A - posluchárna 8:00
5.A,B,C,D
TU
Listování Soví zpěv
9.A - posluchárna 9:00
8.A, 8.B, 8.C
Jílková, Kovářová, Skalická
70,- Kč
Výroba vánočních ozdob - exkurze
Horní Bradlo
4. A,D
TU
Hrou proti AIDS
Zdravotní škola Pardubice 12.00
9.B, 9.C
9.B Nejedlá, 9.C Kovářová (rozchod na místě)
bude upřesněno
Vyhlášení výsledků soutěže Pardubické střípky od 13:00
sál Jana Kašpara Pardubického kraje
ocenění za 2. stupeň
Kovářová

Středa
28
exkurze 9. ročník
Úřad práce
9. A v 7,55 sraz před ÚP
TU
0
Nika Theatre - Anglické představení
Dům Hudby Pce
7.A, 7.B, 7.C 8,30-9,30
M.Fantová, T.Zářecký, P.Pšeničková
70,-

Čtvrtek
29
Chemie a biologie
Gymnázium Dašická 8.00 - 12.00
8.C
Skalická
0
Hrou proti AIDS
Zdravotní škola Pardubice 9.00 
9.A
Kárská (návrat do školy)
bude upřesněno
florbal chlapci 6.a 7.tříd
Hala Dukla V Ráji
vyběr 6.a7.tř.
Kaplan

Pátek
30
Bouldering
Sokolovna Pardubice
5. A
TU
florbal chlapci 6.a 7.tříd
Hala Dukla V Ráji
výběr 6. a 7.třídy
Kaplan