ZŠ Pardubice - Studánka - Kalendář - Prosinec 2018

Kalendář Prosinec 2018

Prosinec 2018

Pondělí
3
Preventivní program Semiramis
škola
8.A (1.-3.h), 7.A (4. - 6.h)
TU
0,-
Adventní spirála
škola 
5.A
Březinová

Úterý
4
Prev. program Drugstop
škola
8.C 9.55 - 10.40
Org.: Patlevičová, dohled vyučující v hodině
0,-
bouldering
Sokolovna Pardubice
4.A
TU
80,- Kč
Bylinky
Natura Park
SPř 13.30hod
A.Hojková

Středa
5
Florbal okresní kolo starší žáci
Hala Na Dukle V Ráji
Výběr 8. a 9.ročník
Kaplan
Pečení perníčků 
Škola
1. C
Košvancová + Skalická
Sauna
Sportlife Dubina
4.B
M.Patlevičová
vánoční tradice -stavění betlémů
Třebechovický Proboštův betlém
3.A, 3.B, 3.C, 4.C
TU, Böhmová, Thomas
30 Kč

Čtvrtek
6
Adventní čas a zvyklosti  
DDM Beta - Dubina
1.B  
Rybářová
30 Kč
Sauna
Sportlife Dubina
2.B
K.Trávníčková
Bruslení
Zimní stadion
2. A, 4. B
TU
10 Kč
Mikulášský turnaj v basketbale
ZŠ Studánka
8. a 9. ročník chl.
Patlevič

Pátek
7
Adventní čas a zvyklosti
DDM Beta - Dubina
1.C
Košvancová
30 Kč
bruslení
Zimní stadion
5. A, 5. D
Březinová, Sedláčková
10 Kč
Mikulášská diskotéka
tělocvična 
ŚD
vychovatelky ŠD

Úterý
11
Preventivní program Semiramis
škola
7.C (1.-3.h), 7.B (4. - 6.h)
TU
0,-
soutěž Mladý chemik - 2.kolo testové části
SPŠCH
9.r. - 3 žáci
Korbel 9.C, Pfeiferová 9.B, Mistríková 9.B

Středa
12
Maxipes Fík  (od 10 hod.)
DDM Beta - Dubina
1.A,B,C
TU
50 Kč
Sauna
Sportlife Dubina
2.A
K.Petrusová
Vánoční koncert
Spojil- kaplička ( od 17 h.)
4.C
TU

Čtvrtek
13
Noc ve škole 19:30-7:30
škola 4. pavilon
7.B
Zářecký
Exkurze
Drážďany
8.A, 9.A
Volkovová, Kárská, Nejedlám Papežová
500 Kč
Bruslení
Zimní stadion
2. A, 4. B
TU
10 Kč

Pátek
14
bruslení
Zimní stadion
5. A, 5. D
Březinová, Sedláčková
10 Kč

Pondělí
17
vánoční dílny rodičů pro žáky
škola 
3.A. 3.B, 3.C
rodiče žáků 3.tříd a TU
Preventivní program Semiramis
škola
8.C (1.-3.h), 8.B (4. - 6.h)
TU
0,-
Andělská křídla
ateliér HDD
1.A,B,C
TU
50 Kč
Sauna
Sportlife Dubina
5.A
M.Březinová

Úterý
18
9.A - Bílá nemoc pro 2. stupeň
Pingpongárna
1.-4. hod.?
1.hod. Zářecký, dále sami
koncert Světlušek od 18,00 h
Choltice - zámecká kaple
Světlušky
I. Nováková
Prev. program Drugstop
škola
9.A 8.00 - 8.45
Org.: Patlevičová, dohled vyučující v hodině
0,-
Neviditelná výstava
Praha
9.C odhlásit obědy
Kovářová, Fürbachová
Jump Park + Muzeum smyslů
Praha
6.A, 8.A ODHLÁSIT OBĚDY
Antlová, Nejedlá, Papežová, Volkovová
500,-Kč

Středa
19
Svíčkárna Rodas
Olomouc
7.C 
Vilímová, Pšeničková (Vojtěchová)
Zoo s AJ programem
Dvůr Králové
6.B, 7.B - odhlásit obědy
Smotlachová, Zářecký

Čtvrtek
20
pečení perníčků
školní kuchyňka
1.B  
Rybářová + Skalická
pohádka Čertoviny  9.00 
Cinemacity
4.A,C,D,5.B,C,D
TU
80,-Kč
Bouldering
Sokolovna Pardubice
2.B
TU
Bruslení
Zimní stadion
2. A, 4. B
TU
10 Kč
Muzeum hraček
Jiřetín pod Bukovou
6.C,8.B
Vilímová, Hojková,Jílková
0,-
Prev. program Kyberšikana 12.05 - 13.45
škola
6.B
org. Patlevičová, dohled vyučující v dané hodině
Sauna
Sportlife Dubina
2.C
Z.Štěpánková

Pátek
21
Noc ve škole 19:30-7:30
škola 4. pavilon
9.A
Zářecký

Neděle
23
Vánoční zpívání od 17,00 h
Dubina- centr.park
Světlušky
I. Nováková