ZŠ Pardubice - Studánka - Kalendář - Květen 2019

Kalendář Květen 2019

Květen 2019

Čtvrtek
2
lezení
Sokolovna
2.C
TU
Volba povolání
Úřad práce 8.00 - 9.30
8.A
Z. Němcová

Pátek
3
veslařský trenažer
Veslařský klub Aroza
4.A
TU+AP

Úterý
7
preventivní program Semiramis
škola
7.B, 7.A
TU
Volba povolání
Úřad práce 8.00 - 9.30
8.B
A. Hojková
Pohár rozhlasu v atletice
Hvězda Pardubice
8. a 9. tř.- výběr
M. Kaplan, Z. Němcová
plavecký výcvik
Plavecký areál
1. A, B, C
TU

Středa
8
Státní svátek

Čtvrtek
9
Ředitelské volno
ZŠ Studánka
I. a II. st.

Pátek
10
Ředitelské volno
ZŠ Studánka
I. st.

Pondělí
13
beseda s policií
škola
1. A, B, C
TU

Úterý
14
preventivní program Semiramis
škola
8.A, 7.C
TU
exkurze (12:30-14:30) - média
Český rozhlas Pardubice
8.B
Kovářová
Matematická soutěž MASO
Praha
výběr 8.C (4 žáci)
Antlová
natáčení příspěvků v angličtině (12:30-14:30) - média
Pernštýnské nám.
8.B
Pšeničková
plavecký výcvik
Plavecký areál
5. C,D
TU

Středa
15
Květinový den
ZŠ Studánka
J. Mandys, J. Rybářová

Čtvrtek
16
informační lekce od 10:30
Krajská knihovna Pardubice
9.C
Kovářová

Pátek
17
Preventivní program Nechte mě bejt (šikana)
DDM Alfa Gorkého 8.30 - 10.30
6.C
6.A, 6.B
Patlevičová, doprovod Antlová/Smotlachová
Preventivní program Nechte mě bejt (šikana)
DDM Alfa Gorkého 10.30 - 12.30
6.C
6.C
Patlevičová, doprovod Vilímová
exkurze
Knihařství
5.A
Březinová

Pondělí
20
Pyšná princezna
VČD, 8.30
1.A,C
Z. Řípová + AP, L. Košvancová
Pyšná princezna
VČD, 10.30
4.B, D
M. Patlevičová, M. Burgetová
Dopravní výchova na DDH
DDH 9 hod
5. C
H.Šmídová

Úterý
21
Život ve vodě
Natura Park
SPř, 13.30
A.Hojková
Dopravní výchova na DDH
DDH
5. B
A.Štefková
plavecký výcvik
Plavecký areál
5. C,D
TU
Dopravní výchova na DDH
DDH
5. A
M.Březinová
plavecký výcvik
Plavecký areál
1. A, B, C
Dopravní výchova na DDH
DDH
5. D
L. Sedláčková

Pátek
24
Vyhlídková plavba do Kunětic
Výletní loď Arnošt
 1. C, 3. A, 3. C
TU 
plavecký výcvik
Plavecký areál
5. C,D
TU 
Koloběžkiáda
areál školy
ŠD
vychovatelky

Pondělí
27
Bouldering, Školní Boulder pohár 2019
Sokolovna Na Olšinkách
6.A 1.-3, vyuč.hod.
Antlová

Úterý
28
plavecký výcvik
Plavecký areál
1. A, B, C
TU
Okresní kolo Pythagoriáda
Pardubice
výběr žáků 2.st.
Antlová

Čtvrtek
30
Mobilní planetárium - Neuvěřitelný vesmír
škola
4.A,4.B,5.A,9.A,B,C
TU 1. stupeň + J. Mandys

Pátek
31
Dětský sportovní den
ZŠ Studánka, Ošinky
celá škola
plavecký výcvik
Plavecký areál
5. C,D
TU 
Zahradní slavnost - Den dětí
areál školy
ŠD
vychovatelky