ZŠ Pardubice - Studánka - Kalendář - Listopad 2019

Kalendář Listopad 2019

Listopad 2019

Pátek
1
Muzikopohádka
škola
1. A, B, C,D
TU
50,-
Krajské kolo logické olmypiády, kategorie A, B
Pardubice
výběr 5.AB, 9.C

Pondělí
4
Planeta Země 3000 -
KD Hronovická
7.A, 7.B, 7.C
TU, Jadrný, Bartošková
70,-
Plavání
Plavecký areál
2.A,B,C
TU+AP
Plavání
Plavecký areál
5. B
TU
OK v plavání
Plavecký areál
vybraní žáci
Patlevič
Malá Mína Zmlsaná, 10.00
VČD
1. + 2. třídy
TU +AP
80 Kč

Úterý
5
kurz bruslení 9 - 9,45
zimní stadion
1.A,B,C,D
TU
Muzikopohádka
Škola
5. A,B,C,D
TU
50,-
Výtvarná dílna
DDM Beta - Dubina
2.B
TU
40,-
Výtvarná dílna
DDM Beta - Dubina
2.C
TU
40,-

Středa
6
Preventivní program Semiramis
škola
8.A (1.-3.h), 8.C (4.-6.h)
Perníkový slavík
Hudebna školy 14.00
1.-9. ročník
I. Jílková

Čtvrtek
7
Martinská slavnost
Studánecký les
Vánoční focení
TV-Ping-pongový sál
1., 2.+ 3.třídy, 5.B

Pátek
8
Beseda se spisovatelkou (Vítová)
Škola
3.A, 3.B, 3.C
TU
40,-
Piškvorkový turnaj
ŠD
ŠD
vychovatelky ŠD

Pondělí
11
Plavání
Plavecký areál
2.A,B,C
TU+AP
Plavání
Plavecký areál
5. B
TU
Vánoční fotografování dětí
TV-Ping-pongový  sál
4.třídy + 5.A,C
TU

Úterý
12
kurz bruslení 9 - 9,45
zimní stadion
1.A,B,C,D
TU
Muzikopohádka
škola
4. A, B, C
TU
50,-
Bylinky
Natura Park
SPř
Hojková
Matematická soutěž MASO
Praha, MFF UK
výběr 9.C a 7.A
Antlová

Středa
13
Mistr slov
ZŠ Závodu míru
výber ze 7.až9.tř.
Kaplan

Pátek
15
informační beseda
Krajská knihovna, 10 hod.
1.A
TU
Florbal starší žákyně
Hala V Ráji
výběr 8.a 9.třída
Němcová

Pondělí
18
Plavání
Plavecký areál
2.A,B,C
TU+AP
Plavání
Plavecký areál
5. B
TU

Čtvrtek
21
animační program Kde plavou ryby
Gampa
1.A
TU
Paleta - nákupy s rozumem
škola
5.A,B
TU
0,-

Pátek
22
Mat-fyz. soutěž Náboj Junior 2019
Pardubice, Gymnázium Dašická
výběr 7.A, 9.C
Antlová
Plavání
Plavecký areál
2.A,B,C
TU+AP
Florbal 8.9 ročník chlapci
Hala V Ráji
výběr 8.9 ročník
Kaplan

Úterý
26
Hrou proti AIDS (na oběd v 11.20)
Zdravotnická škola 12.00 - 14.00
9.B, 9.C
Hojková, Volkovová
0,-

Čtvrtek
28
Hrou proti AIDS (na oběd v 11.20)
Zdravotnická škola 12.00 - 14.00
9.A
Nejedlá
0,-
Paleta - sucho
škola
2.B,C
TU
exkurze
Okresní soud Pardubice
5.B
TU
Paleta - nákupy s rozumem
škola
4. A,C
TU
0,-

Sobota
30
Adventní sobota 9,00- 11,30
ZŠ Studánka
učitelé a žáci ZŠ