ZŠ Pardubice - Studánka - Kalendář - Březen 2020

Kalendář Březen 2020

Březen 2020

Úterý
3
Kyberkriminalita - PČR prevence
Škola
5.D
TU
Výstava GASK - Jiří Trnka - odhlásit obědy
Kutná Hora
3.A
TU + p.Krmenčíková
40,- + doprava

Středa
4
občanskovědní exkurze - odhlásit obědy
Praha, Muzeum Policie ČR
9B, 9C
Hojková, Beranová, Zářecký

Čtvrtek
5
Zimní stadion, čas 11:00-12:00
Bruslení
3.B, 3.C
TU
10,-
Zimní stadion, čas 10:00-11:00
Bruslení
3.A, 5.B
TU
10,-

Pátek
6
Malý básník
ŠD
ŠD
vychovatelky ŠD

Pondělí
9
Živá voda
Paleta
1.A
TU
50,-

Středa
11
Živá voda
Paleta
1.B
TU
50,-
Semiramis
škola
6.C (1.-2-h), 6.B (3.-4-h)
TU

Čtvrtek
12
Živá voda
Paleta
1.C
TU
50,-
Zimní stadion, čas 10:00-11:00
Bruslení
3.B,3.C
TU
10,-
Zimní stadion, čas 11:00-12:00
Bruslení
3.A, 5.B
TU
10,-

Pátek
13
Živá voda
Paleta
1.D
TU
50,-
Spejblovy narozeniny
ŠD
ŠD
vychovatelky ŠD

Pondělí
16
V síti (oběd bude upřesněn rozpisem)
Kino Cinema City 12.15
II. stupeň
TU
79,-

Úterý
17
ZŠ Josefa Ressla, Pardubice
Krajské kolo Matem. Olympiády
9.C David Neumann
Antlová
Exkurze ČT
Praha, Kavčí hory
7.A
Antlová + Volkovová
100,-

Středa
18
Jeden svět od 11:00
Divadlo 29
9.B
Kovářová
50,-
Semiramis - vždy 2 hodiny v pořadí:
škola
7.B, 6.D, 7.A
TU

Čtvrtek
19
Zimní stadion, čas 10:00-11:00
Bruslení
3.B, 3.C
TU
10,-
Zimní stadion, čas 11:00-12:00
Bruslení
3.A, 5.B
TU
10,-
Sokolovna, 1.-3. hodina
Školní Boulder Cup
výběr 6.-8. ročník
Zářecký
50,-
Jeden svět od 8:30
Divadlo 29
6.C
Kovářová
50,-

Pátek
20
Jeden svět od 8:30
Divadlo 29
7.B
Kovářová
50,-
Semiramis - vždy 2 hodiny v pořadí:
škola
7.C, 6.A
TU
B. Němcová - očima dětí
ŠD
ŠD
vychovatelky ŠD

Pondělí
23
beseda
Knihovna Dubina
3.B
Žáčková

Úterý
24
Jeden svět od 8:30
Divadlo 29
5.B
Patlevičová
50,-

Středa
25
9:00-9:45 tělocvična
Škola v pohybu
3.B
Žáčková
9:55-10:40 tělocvična
Škola v pohybu
3.C
Kyberkriminalita - PČR prevence
Škola
5.B , 5. C
Patlevičová, Kuhnová
ZŠ Npor. Eliáše, Pardubice
Okresní kolo PYTHAGORIÁDA
výběr 5.ABCD, 7.A, 8.roč.
Antlová

Čtvrtek
26
Rizika ve škole (terorismus, poplašná zpráva)
PČR (škola, 2. pavilon), 9.00
4.A
J. Oplatková
---
Kyberkriminalita - PČR prevence
škola
5.A
Burgetová L.

Pondělí
30
Lesní kouzla
Ekocentrum Paleta
2.B,C
TU

Úterý
31
Beseda
Knihovna Dubina
3.C
Štěpánková
Zebra se za tebe nerozhlédne - prevence PČR
Škola + okolí
1.třídy
TU