Jako každý rok, i letos ve 3.A,B,C si vyprávíme o cestě darovníků do Betléma. I my jsme se vydali na cestu. Nebyla tak daleká, ale stejně krásná.
Už v autobuse jsme zpívali s kytarou a četli jsme si vánoční vyprávění od paní spisovatelky Andrey Popprové, se kterou jsme měli před pár dny nádhernou besedu o její knížce Čekání na Vánoce.
Byli jsme příjemně překvapeni vánoční atmosférou v ZOO ve Dvoře Králové. Obdivovali jsme nápaditou vánoční výzdobu, kterou připravily pro zvířátka i návštěvníky děti ze základních škol z různých koutů kraje.
Zvířátka byla skvělá! Jako by se nám chtěla odměnit za naši dlouhou cestu za nimi, ukazovala se nám v celé své nádheře.Chcete-li mít neobvyklý zážitek, nečekejte na léto a jeďte se podívat do ZOO i o Vánocích. Stojí to opravdu za to!
-
zoo 1
-
zoo 2
-
zoo 3
-
zoo 4
-
zoo 5
-
zoo 6
-
zoo 7
-
zoo 8
-
zoo 9
-
eda
-
la terezka
-
ota
-
prohldka veterinrn laboratoe
-
ruda
-
sbrka 8.b
-
stje
-
v tulku
-
ve stjch mstsks policie