Výukový program Putování za Kelty využili ve středu 3. června žáci 6. B. Program se skládal ze tří částí. První byla praktická, kdy si každý mohl vyzkoušet tavení, odlévání a ražení mincí, mletí obilí na kamenném mlýnku a pečení placek, tkaní na malém stavu, opracovávání kamenů a střelbu z luku. Druhou částí bylo divadelní představení přibližující historii Keltů a jejich zvyky. Zbylý čas jsme věnovali prohlídce hradu Kunětická hora.
Zpátky do Pardubic jsme šli pěšky po cyklostezce podél Labe, i když k tomu občas nebylo daleko, do řeky nikdo nespadl.
Foto zde