N konci loňského školního roku se někteří žáci 2. stupně zúčastnili výtvarné soutěže, kterou organizoval Dostihový spolek Pardubice ve spolupráci s městem Pardubice a AFI PALACE Pardubice. Slavnostní vyhlášení výsledků a předávání hodnotných cen proběhlo 4.9.2009 na dostihovém závodišti v rámci slavnosti Koně v akci.
Ze sedmi set soutěžních obrázků se umístil Tomáš Minařík z 9.B na krásném třetím místě! Z nejlepších prací byla vytvořena výstava, na které naši školu reprezentovaly i práce Davida Bartoníčka a Petra Kosa z 8.A, Zuzany Šilhanové a Kristýny Hemrlíkové z 9.A, Kateřiny Slabé ze 7.A, Nely Krejčí a Lucie Markové z 8.C, Vojty Svědíka z loňské 9.A.
Všem zúčastněným děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v další výtvarné činnosti!