ZŠ Pardubice - Studánka - Výsledky Cambridge Competition

Výsledky Cambridge Competition

14. dubna 2010, 18:27 Mgr. Hana Syrovátková

Dne 10.4. byla na konferenci The Cambridge Day v Praze vyhlášena vítězná škola soutěže Cambridge Competition. Soutěž byla určena pro žáky 2. stupně základních škol, jazykových škol a víceletých gymnázií. Celkem se soutěže zúčastnilo 153 soutěžních skupin, avšak pouze 89 z nich soutěž dokončilo!!!

Soutěž probíhala v době od 1. listopadu 2009 do 28. února 2010. Během této doby žáci plnili 8 soutěžních úkolů - pracovních listů s cca 40ti dílčími, mnohdy velmi obtížnými úkoly.

Naši žáci sice neobsaili 1.-3. (oceňované) místo, ale jejich 82% úspěšnost řešení úkolů je vzhledem k náročnosti soutěže opravdu pěkným výsledkem.

Za naši školu se soutěže účastnilo 8 žáků z 8.B, jmenovitě: Karolína Kučerová, Tomáš Maršíček, Tereza Lomnická, Pavla Trnková, Jan Rybář, František Hrabaň, Martin Plášil a Tomáš Krejcar.

BLAHOPŘEJEME :))

Mgr. Hana Syrovátková