Dne 10.6. 2010 proběhl v krásném areálu školy závod, který organizovala třída 8.C pro žáky 5. ročníku. Cílem bylo děti pobavit, podpořit jejich soutěživost, spolupráci při plnění úkolů a prověřit znalosti z anglického jazyka. I když bylo opravdu velké teplo, všichni bojovali ze všech sil, aby dosáhli co nejlepších výsledků.
První místo obsadili žákyně T. Málková, U. Sauka, T. Němečková a D. Demlová. Druzí byli D. Vondra, T.Zamastil, D. Volráb a Pavel Fuksa. Třetí místo patří J. Netušilovi, J. Slivoňovi, Petru Fuksovi a A. Pospíšilovi.
Dík patří také žákům 8.C, kteří vydrželi v úmorném teplu na svých stanovištích a zajistili plynulý průběh závodu.
Doufám, že se vám akce líbila. Bylo nám s vámi fajn a všem ještě jednou dík.
-
1. stanoviště..
-
..pokračujeme..
-
setkání dvou družstev
-
zvolili jsme pomalejší tempo
-
vyhodnocování
-
3. místo
-
4. místo
-
2. místo
-
1. místo