Ve dnech 15.-17.9. pobývali šesťáci ve Zbyslavci nedaleko Třemošnice, kde sportovali, hráli si, poznávali se navzájem blíž než ve škole, učili se komunikovat a spolupracovat ve skupinách /Žirafy, Lemry, Game Master, Babiččiny bačkory/.
Za všechny činnosti včetně udržování pořádku se udělovaly body, nejlepší skupina a jednotlivci pak dostávali sladkou odměnu.
Budova bývalého pionýrského tábora nepatří sice k nejluxusnějším, ale co chybělo uvnitř, nahradila venku nádherná příroda a dostatek místa k dovádění. Stačilo strčit nos do lesa a houby nám rostly přímo pod nohama, takže kromě bohatých zážitků si děti domů přivezly pravé hříbky, kozáky,lišky...
-
babicciny backory
-
fotbal
-
game master
-
hrobecek
-
lemry
-
priprava na boj
-
u hriste
-
vitezne priserky
-
vlajka 1
-
vlajka 2
-
vlajka 3
-
vlajka 4
-
zirafy