Jako poslední ze 6. tříd se v termínu 11.-13.10. 2010 dočkala adaptačního pobytu také třída 6.A. Místem pobytu byl hotel Renospond ve Zderazi. Jak si svůj pobyt zde žáci užili se můžete dočíst v následujích příspěvcích.
Líbila se nám cesta do Zderazi. Po obědě a ubytování jsme se šli podívat do Toulovcových maštalí na Kolumbovo vejce. Cestou zpátky jsme pak stavěli lesní domečky. Večer pak nás čekala hra s poznáváním zvířat a rostlin. Další den ráno jsme šli hrát hry ven. Opoledne nás pak čekal výlet na záchrannou stanici Pasíčka. Nazpátek jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna šla do obchodu a druhá vyrazila hledat cache.
(Martin, Dan, Tomáš, Matěj, Patrik, Matyáš S., Zuzka, Bára&Bára, Anežka)
Líbilo se nám, že jsme chodili na výlety a přitom sbírali houby. Bavilo nás vyrábění větrníků a hraní her. Ubytování i jídlo bylo dobré. Líbilo se nám, jak Junior lezl na Kolumbovo vejce.
(Ondra S., Honza, Pavel, Míra, Ondra L., Vašek, Pavel)
Moc se nám líbili hry a náš pokoj č. "8". Bylo dobře, že jsme měli slunečné počasí. Celkově se nám tady líbilo!
(Kačka, Jana, Domča, Anička)