ZŠ Pardubice - Studánka - Výsledky soutěže tříd ve sběru baterií

Výsledky soutěže tříd ve sběru baterií

6. února 2011, 20:48 Mgr. Iva Tajšlová

Sebrané množství baterií si nikdo předem odhadnout netroufal a kdyby troufal, výsledku by se odhadem stejně nejspíš nepřiblížil. Za celou školu jsme sebrali 201,5 kg baterií, celou čtvrtinu z toho tvoří „příspěvek“ 3.B – v soutěži vyhrála s celkovou hmotností 52,2 kg.

Na prvním stupni se na 2. místě umístila třída 1.D, na 3. místě třída 4.B; za druhý stupeň bodovaly šesté třídy – první se umístila 6.D, druhá 6.C a třetí 6.B. Podrobné výsledky soutěže jsou v přiloženém souboru (pořadí udává hmotnost baterií sebraná v průměru na jednoho žáka).

Děkujeme všem, kteří (byť troškou) přispěli, jsme tak díky získaným bodům blíže novému školnímu fotoaparátu (body získáváme v rámci programu Reyklohraní).

Nezapomeňte, že ač ne soutěžně, baterie ve škole sbíráme dál.

podrobné výsledky

Mgr. Iva Tajšlová