Ve čtvrtek 16.6. navštívili žáci 6.C pardubické závodiště, kde se dozvěděli nejen mnohé o jeho historii, ale prošli si i celý atreál včetně nejznámějších překážek, prohlédli si stáje i koně, vyfotili se s bronzovým žokejem Váňou a nakonec dostali na památku perníkové koníčky.