V úterý 14. 6. vyrazila 8. A na svůj výlet. Cílem byl Mostek u Dvora Králové. Přesedali jsme dvakrát, ale cesta proběhla dobře, za 1 a půl hodiny jsme byli na místě. Penzion Lesní zátiší se nachází v klidném lesním prostředí.
Od příjezdu až do odjezdu následující den se „děti“ bavily podle svého, nezahálely, nehádaly se. Vše se jim zdálo báječné, drobnosti přehlížely. Vytvořily dobrou partu a to je podstatné.
Cestou zpět jsme opět přesedali, ale dojeli jsme spokojení.
Dětem není co vytknout a paní učitelce Volkovové, která nás skvěle doplnila, je třeba poděkovat.
Tak zase někdy příště!