Dne 26.4. 2012 proběhlo v Krajské knihovně Pardubice slavnostní vyhodnocení 2.ročníku literárně-výtvarné soutěže studijního centra BASIC Pardubice: „Co bych chtěl/a mít v našem městě?“ Soutěže se zúčastnilo 19 ZŠ z Pardubic a okolí.
Předání cen vítězům se ujal zasloužilý umělec herec Petr Kostka a vedoucí odboru školství Mgr. Ivana Liedermanová. Originální perníkové medaile vyrobil pro vítěze pan Pavel Janoš.
Naše školní družina získala ocenění za nejpočetnější účast v této soutěži.
A vítězkou v kategorii 1. tříd se za 1. místo stala Bára Štumpová z 1.C.
-
čekání na vyhodnocení
-
radost v očích vítězky
-
přeplněný sál
-
hosté
-
vítězka Bára Štumpová
-
ocenění pro naši ŠD