Sluncem prozářené Pernštýnské náměstí přivítalo v sobotu 6. října 2012 účastníky Běhu naděje. V tomto běhu se nezávodí a není důležité, kdo doběhne jako první do cíle. Důležitá je radost z pohybu spojená s finančním příspěvkem, který pomůže onkologicky nemocným lidem. Žáci naší školy, jejich rodiče i učitelé dokázali, že umí pomoci. Na start trati dlouhé téměř 2 km se postavilo více než 100 běžců ze Studánky. Největší radost jsme měli z velkého množství našich nejmenších účastníků – prvňáčků, kteří společně s rodiči absolvovali svůj první závod.
Děkujeme všem za aktivní účast a těšíme se na další společné běhání!