Slunečné nedělní dopoledne přilákalo na start lidového běhu Velké pardubické cross-country více než stovku žáků a jejich rodičů. Dlouhý běžecký had vinoucí se podél řeky Chrudimky patřil převážně běžcům ze ZŠ Studánka a ZŠ Spořilov.
Vítězem se stala naše škola!
Běželo 90 žáků, 27 rodičů a také tři paní učitelky.
Velkou radost nám udělali rodiče našich prvňáčků. Většina z nich se pustila do zdolání náročné tratě společně se svými dětmi a dokázali, že běhat umí!
Děkujeme všem žákům a jejich rodičům za podporu a obětavost, s jakou přispěli k našemu vítězství. Díky vám přibyly do sportovního kabinetu 3 míče.
Další společné běhání bude až na jaře. Už nyní se těšíme!
-
Start!
-
Rozcvička.
-
Takhle startovat nebudeme.
-
Vybíháme na trať.
-
Už jen kousek ...
-
Mami, tati, už jsme v cíli!
-
Radost z běhu.
-
Srovnáme. Vypereme. Uklidíme.
-
Zvítězili jsme!