V neděli jsme se v rámci soutěže Fandíme si navzájem vydali na hokej. HC ČSOB Pojišťovna Pardubice hrál s HC Vítkovice Steel.
Výpravě předcházela důkladná příprava. Ve výtvarce jsme malovali na prostěradla i kartony znaky klubu a prapory k fandění. Ve slohu jsme zas vymýšleli hesla, vznikly pravé perly slovesného umění jako:
ZŠ Studánka říká: Pardubice jsou náš kůň!
Vítkovice jsou jen hosti, namelte jim pořádně kosti!
Hoši, nejste v tom sami, Studánka je s vámi! a další.
Po vyučování jsme naplnili kyblíčky kovovými knoflíky, abychom byli doopravdy slyšet. Vypůjčili jsme si dresy klubu, pomalovali obličeje a sešli se před stadionem.
Naše místa byla ve druhé řadě za brankou našich. Fandili jsme, co nám síly stačily, přesto domácí nepotvrdili naše heslo: Pardubice jsou lepší než Vítkovice!
Pak ale nezbývá než vzkázat hokejistům: Možná občas prohráváme, my to ale nevzdáváme!
Fotky z našeho snažení můžete najít na:
https://plus.google.com/u/0/photos/103141049928021502973/albums/5812197697650022897/5812276192903390818
A ještě další: