V sobotu 20. dubna 2013 se koná Pardubický vinařský půlmaratón, kterého se zúčastní celá česká běžecká špička i řada závodníků z Evropy. Kromě hlavního běhu na 21km se uskuteční i lidový běh, na který zveme žáky, rodiče i pedagogy. Jedná se o nesoutěžní běh pardubickými ulicemi v délce asi 1,5 km. Start je v 9.40 hod před Východočeským divadlem – cíl na Pernštýnském náměstí.
Sraz účastníků běhu za ZŠ Studánka je v 8.50 hod u VČ divadla, kde na vás budou čekat učitelé z naší školy. Je nutné se u nich přihlásit, protože pořadatelé vyžadují soupisku závodníků! I v letošním ročníku budou finančně odměněny školy, které přivedou na start Lidového běhu nejvyšší počet účastníků. Každý závodník v cíli dostane medaili.
Proto neváhejte, udělejte si čas a přijďte si zasportovat. Svojí účastí podpoříte naši školu, kterou budete reprezentovat ve školních oranžových dresech.
U žáků 1. stupně je třeba doprovod rodičů (nemusí běžet, ale čekat v cíli), žáci 2. stupně mohou přijít samostatně (s písemným souhlasem rodičů). Předběžné přihlášky obdržíte u třídních učitelů nebo u vyučujících TV.
Startovné: žáci zdarma, dospělí 50 Kč.
Těšíme se na Vás!