ZŠ Pardubice - Studánka - Děkujeme a chválíme

Děkujeme a chválíme

Mgr. Ivana Skalická

 Od podzimu jsme sbírali PET víčka, abychom pomohli mamince nemocné Justýnky, která je odevzdává ve výkupu a získává za ně peníze na zajištění nezbytné péče o handicapovanou holčičku.

Členové ekotýmu snášeli víčka ze všech tříd a podařilo se nám sebrat a po částech předávat asi 220 kg víček, která by jinak třeba bez užitku skončila v popelnicích s netříděným odpadem.

Děkujeme všem žákům, kteří sbírali a nosili do školy tohle malé kulaté nic, co může pomoci a ještě šetřit životní prostředí tím, že bude recyklováno.

Akce nekončí, prosíme sbírejte i přes prázdniny dále.