Od podzimu jsme sbírali PET víčka, abychom pomohli mamince nemocné Justýnky, která je odevzdává ve výkupu a získává za ně peníze na zajištění nezbytné péče o handicapovanou holčičku.
Členové ekotýmu snášeli víčka ze všech tříd a podařilo se nám sebrat a po částech předávat asi 220 kg víček, která by jinak třeba bez užitku skončila v popelnicích s netříděným odpadem.
Děkujeme všem žákům, kteří sbírali a nosili do školy tohle malé kulaté nic, co může pomoci a ještě šetřit životní prostředí tím, že bude recyklováno.
Akce nekončí, prosíme sbírejte i přes prázdniny dále.