V sobotu 5. října 2013 rozzářilo lesní cesty Bělobranské Dubiny nejenom hřejivé podzimní sluníčko, ale také oranžové dresy našich běžců. Zaběhat si přišli děti, rodiče i učitelé. Na start lidového běhu, který se konal v rámci Dubinského vinařského krosu přišlo 87 běžeckých nadšenců naší školy. Náročnou trať, dlouhou více než jeden kilometr, zvládli malí i velcí závodníci.
Pro děti byla odměnou pěkná medaile a rodičům snad zůstal v těle příjemný pocit ze společného sportování.
Děkujeme všem, kteří s námi běhají a těšíme se, že se opět setkáme už v sobotu 12.10. 2013 na startu lidového běhu Cross-country na Olšinkách a zase společně poběžíme!