Žáci 3.C pro své kamarády ze tříd 3.A a 3.B připravili vánoční besídku, na které v úterý 17.12. předvedli několik anglických koled a říkadel. Všichni velmi pilně pracovali a výsledek byl úžasný.
Tímto děkuji všem dětem za jejich velikou snahu a odhodlání, paní učitelce Ilonce Trojánkové za hudební doprovod a velkou pomoc při organizaci a nacvičování a samozřejmě také našemu cennému obecenstvu.
Ještě jednou ze srdce přeji všem Šťastné a veselé Vánoce aneb "Merry Christmas!".