ZŠ Pardubice - Studánka - Jak druháci bubnovali

Jak druháci bubnovali

Mgr. Jana Sedláková

Na Studánce často zní zvuky bubnů. Moc rádi je posloucháme a tak jsme si chtěli bubnování vyzkoušet i my, druháci. Poprosili a pozvali jsme k nám na návštěvu Pítrse a Ivetu. Zajistili jsme dostatek bubnů, a pak už nám nic nebránilo si bubnování pořádně užít. Určitě jste nás slyšeli :o)