Na Studánce často zní zvuky bubnů. Moc rádi je posloucháme a tak jsme si chtěli bubnování vyzkoušet i my, druháci. Poprosili a pozvali jsme k nám na návštěvu Pítrse a Ivetu. Zajistili jsme dostatek bubnů, a pak už nám nic nebránilo si bubnování pořádně užít. Určitě jste nás slyšeli :o)
-
Jupí. Moc se těšíme.
-
Přesunujeme se do sálu.
-
Umíme naslouchat radám.
-
Zopakujeme, co slyšíme.
-
Soustředíme se.
-
Užíváme si.
-
Rytmus máme v těle.
-
Bubnujeme.
-
Komu se chvějí ruce, bubnoval pořádně.