ZŠ Pardubice - Studánka - Studánečtí běžci nezklamali!

Studánečtí běžci nezklamali!

Mgr. Blanka Kafková

V sobotu 19. dubna 2014 se okolí VČ divadla rozzářilo oranžovými dresy našich žáků. A bylo se na co dívat! V rámci Pardubického vinařského půlmaratónu se postavilo na start lidového běhu  210 žáků, rodičů a pedagogů z naší školy. Žádná pardubická škola nevyslala tak vysoký počet závodníků. V soutěži škol jsme obsadili první místo! Velmi nám pomohla vysoká účast rodičů, kteří přišli se svými dětmi a zúčastnili se nesoutěžního běhu na 1 500m. A co jsme vyhráli? Poukaz na nákup sportovních potřeb v hodnotě 5 000 Kč, diplom podepsaný prezidentem republiky a soudek s 50 litry limonády. Každý, kdo doběhl do cíle, dostal krásnou medaili. V naší škole teď sedí více než 150 žáků, kteří se mohou pochlubit tím, že sobotní dopoledne strávili sportováním a vzornou reprezentací své školy.

Děkujeme všem, kteří přišli – rodičům, žákům i učitelům.

Těšíme se na další společné běhání, které bude ve středu 30. dubna 2014