Milí rodiče a přátelé.
Zveme vás na další divadelní vystoupení, kterým zakončíme letošní první sezonu divadelního kroužku na naší škole. Připravili jsme si pro vás dvě klasické pohádky: O Šípkové Růžence a O 12 Měsíčkách.
Kdy: ve středu 28. 5. 2014 v 14.00 hodin
Kde: ve třídě 2.A
Těšíme se na vás.
Anežka, Míša, Max, Štěpánka, Viktorka, Martinka, Eliška, Klárka, Dominika, Elenka, Adam, Martin, Olda
-
Král s královnou usnuli.
-
Leden a jeho parta.
-
Maruška chystá jablíčka.
-
Měsíce.
-
Malovaná trička měsíčků.
-
Ta jablka jsou dobrá.
-
Tamhle je zámek.
-
Vyrábíme sněhové vločky.
-
Zámek a my!