Celý minulý týden jsme s žáky naší školy strávili cestováním a poznáváním Jižní Anglie, Londýna a Paříže. Všichni účastníci byli ubytovaní v hostitelských rodinách, kde měli možnost využít své znalosti angličtiny, ochutnat typickou britskou kuchyni a poznat docela odlišnou kulturu a zvyky.
Všechny děti sklidily velkou pochvalu od svých hostitelů (a tímto je chválíme i my) za milé chování, vystupování a zodpovědnost. Po celou dobu zájezdu se o nás starala milá průvodkyně Iva a veselí páni řidiči, kterým také patří velký dík!
Všechna navštívená místa a zajímavosti máte možnost shlédnout v následujícím krátkém filmu.
film-zajezd.wmv11.89 MiB
fotografie-zajezd
