Některé děti ze školní družiny se ve středu 10.září vypravily do lesoparku Dubina, kde na ně čekalo Dopravní zábavné odpoledne.
Na kolách či koloběžkách si vyzkoušely jízdu zručnosti a plněním úkolů dopravní znalosti.
Každý si odnesl sladkosti a drobné ceny.