ZŠ Pardubice - Studánka - První společné běhání se vydařilo!

První společné běhání se vydařilo!

7. září 2014, 18:24 Mgr. Blanka Kafková

Početná výprava rodičů a dětí zavítala v neděli 7. září do Chrudimi na lidový běh, který se konal v rámci závodu Chrudimská perštejnská desítka. Na start se postavilo 840 závodníků! Nečekané množství běžců zaskočilo i pořadatele. Studánecký oranžový dres však nešlo přehlédnout. Běželo 65 běžeckých nadšenců z naší školy! Děti, rodiče, kamarádi ze třídy. Naší nejmladší závodnicí byla tříletá Zuzka Vacinová a přišel si zaběhat i Vojta Švoma, žák 9. třídy. V konkurenci devíti škol jsme obsadili 5. místo. V cíli jsme se radovali nejen z krásné medaile, ale i mnoha dalších cen (občerstvení, balónky, značkové peněženky, pastelky, vstupenky na dostihy).

Největší potěšení však máme z příjemně stráveného nedělního dopoledne, které jsme si užili aktivně, se svými rodiči a kamarády.

Děkujeme rodičům, kteří s námi jeli vlakem a pomohli při organizací závodu.

Mgr. Blanka Kafková