V sobotu 4. října 2014 rozzářilo lesní cesty Bělobranské Dubiny nejenom hřejivé podzimní sluníčko, ale také oranžové dresy našich běžců. Zaběhat si přišli děti, rodiče i učitelé.
Na start lidového běhu, který se konal v rámci Dubinského vinařského krosu, přišlo 113 běžeckých nadšenců. Náročnou trať, dlouhou více než jeden kilometr, zvládli malí i velcí závodníci naší školy. V cíli dostaly děti medaile a dospělí se radovali z toho, že se sešli, zaběhali si a užili si příjemné podzimní dopoledne.
Děkujeme všem, kteří s námi běhají a těšíme se, že se opět setkáme v sobotu 11. října 2014 na startu Běhu naděje a zase společně poběžíme!