ZŠ Pardubice - Studánka - Zábavné učení

Zábavné učení

10. prosince 2014, 20:25 Mgr. Jana Sedláková

Dne 2.12. se třída 8.C  vydala na návštěvu za dětmi na první stupeň. Konktrétně do 3.A, kde učí paní učitelka Jana Sedláková. Důvod byl jasný – ukázat dětem a též své bývalé paní učitelce, co všechno dokáží připravit, aby učení bylo zábavné. Třída 8.C  si v rámci přírodopisu  ve skupinkách nachystala různé aktivity na téma savci. Po počátečních bojích s technikou se podařilo spustit báječnou prezentaci s povídáním o savcích, následovalo určování zvířátek a jejich označení, zda patří či nepatří mezi savce. Veselou formou bylo poznávání zvířátek podle zvuků a následná výměna rolí, kdy děti předváděly další zvířátka. Další skupinky si připravily křížovky, osmisměrky a za odměnu omalovánky. Je vidět, že třeťáci bezvadně pracují ve skupinách a osmáci umí učivo zábavně zpracovat. Obě strany byly naprosto báječné, a tak se už těšíme na další spolupráci.

žáci 8.C a žáci 3.A

paní učitelky Andrea Hojková a Jana Sedláková