19. ročník celostátní sbírky Český den proti rakovině
Ve středu 13. května 2015 proběhne v naší škole sbírka Ligy proti rakovině Praha. Symbolem sbírky je žlutý kvítek měsíčku lékařského se stříbrnou stužkou.
Minimální příspěvek za jednu kytičku je 20,- Kč.
Kytičky budou k dispozici během celého dopoledne u paní učitelky Kafkové a pana učitele Mandyse.
Výtěžek sbírky půjde na nádorovou prevenci, výzkum a vybavení onkologických center a podporu onkologické výchovy.
Hlavní téma letošní sbírky: Nádory reprodukčních orgánů – možnosti prevence
POMOZTE I VY!
Děkujeme.