ZŠ Pardubice - Studánka - V Orlických horách je krásně

V Orlických horách je krásně

Mgr. Jana Sedláková

Hlásíme, že se čtvťáci vrátili z ozdravného pobytu ozdraveni a spokojeni. Mají plnou hlavu společných zážitků a dovedností. V Muzeu zimních sportů a řemesel a na hradě Potštejn se dozvěděli mnoho nových informací a nakoupili suvenýry pro své blízké. V blízkém okolí chaty Jedlová v Deštném v Orlických horách bylo minulý týden opravdu veselo.